قوانین کاربردی سایت سافت ایران

گروه برنامه نویسی سافت ایران برای کاربران استفاده کننده از خدمات سافت ایران ( که از این به بعد سرویس دهنده نامیده میشود ) قوانین زیر را مشخص کرده است .
این قوانین در تاریخ 1393/05/26 وضع شده است و برای کاربران که قبل از این تاریخ ثبت نام کرده اند نیز حائز اهمیت می باشد.

ماده 1 : تعهدات سرویس دهنده

بند 1 - سافت ایران به عنوان ارائه دهنده سرویس موظف است خدماتی که ارائه می دهد در یک مرحله نصب و تست نماید . این مرحله جز مراحل نصب است و برای محصولاتی که نیاز به نصب دارد به صورت رایگان ارائه می گردد . 

تبصره 1 : اگر مشتری خواهان نصب توسط خودش باشد و به مشکل بر بخورد امکان ارائه راهنمایی نیست و باید مشخصات هاست را ارائه دهد تا محصول نصب گردد .
تبصره 2 : سافت ایران به عنوان ارائه دهنده سرویس اقدام به نصب و تست اولیه محصولات نیاز به نصب می نماید و کاربر موظف است در مدت زمان 24 ساعت سرویس را تست نماید اگر مشکلی بعد از این زمان رخ دهد ارائه دهنده سرویس حق دریافت هزینه بابت عیب یابی و رفع عیب به صورت مجزا را دارد .

بند 2 : محصولات دیگر مثل مقالات و ... که نیاز به نصب ندارد باید آن چیزی که در توضیحات قبل از خرید ذکر شده است با فایل بعد از خرید مطابقت داشته باشد و در صورتی که خرید مخالف این بند باشد کاربر حق اعتراض از ارائه دهنده سرویس را دارد .

تبصره 3 : در صورتی که توضیحات محصول کم و نامفهوم است و یا منظور به درستی درک نمیشود ، وظیفه کاربر است در قسمت ارتباط با ما توضیحات دقیق و فنی محصول را درخواست نماید .

بند 3 : سفارشهایی که به صورت اختصاصی در سافت ایران کار میشود به هیچ وجه توسط سافت ایران فروخته نخواهد شد ، ولی اگر سفارش اختصاصی نباشد سافت ایران حق فروش آنرا به هر شخص و هر زمان خواهد داشت .

ماده 2 : پشتیبانی و خدمات پس از فروش

بند 1 : سافت ایران به عنوان ارائه دهنده سرویس اقدام به نصب و تست اولیه کلیه محصولات خود برای کاربر می نماید و کاربر موظف است در مدت 24 ساعت کل سرویس را تست نماید و اگر بعد از این مدت مشکل وجود داشته باشد باید از طریق فرم ارتباط با ما به سافت ایران اطلاع دهد . سافت ایران مشکل را بررسی می کند و مانند تبصره 2 ماده 1 تصمیمی اتخاذ می گردد .
تبصره 1 : در خصوص محصولاتی که برای تست نیاز به مدت زمان بیشتر دارد به شکل موردی و خاص با کاربر هماهنگی های لازم به عمل می آید.

بند 2 - پشتیبانی فقط و فقط از طریق فرم ارتباط با ما و ثبت تیکت انجام می گردد و سافت ایران حق جواب ندادن به درخواست های ایمیل و یا به صورت چت در یاهو را دارد .
بند 3 - پشتیبانی به صورت تلفنی فقط در موارد خاص که زمان اهمیت دارد انجام می گردد و فقط در زمان های مشخص شده تلفن جواب داده میشود.

تصبره 2 : سافت ایران حق جواب ندادن به تلفن ها و پیامک ها را در هر زمان و مکان را دارا می باشد ولی تیکت های در هر صورت جواب داده خواهد شد .
تبصره 3 : پیام های درج شده در قسمت نظرات اگر حاوی سوال و مشکل بعد از خرید یا هر مطلب غیر مرتبط باشد حذف میشود . (برای رفع مشکل فقط باید از قسمت پشتیبانی اقدام شود. )

بند 4 - اگر کاربری اقدام به شکستن قفل فایهای خرید کرده کند و حتی سعی در نال کردن اسکریپت ها داشته باشد سافت ایران حق دارد کلیه خدماتش را از این کابر منع کند (حتی اگر هزینه پرداخت کرده باشد ) و در مراحل بعدی از وی در مراجع ذیصلاح شکایت به عمل آورد .

بند 5- در خصوص سرویس هایی که نیاز به اطلاعات هویتی صحیح و معتبر از کاربر دارد به هر شکل مشخص شد که کاربر اطلاعات غلط یا اطلاعات شخص دیگری را برای ما ارسال کرده است سافت ایران حق دارد بدون هیچگونه هشدار قبلی حساب کاربری شخص را مصدود کند و سرویس کاربر را حذف نماید.

بند 6 - محصولات خریداری شده در مدت یکسال در پنل کاربران در سایت سافت ایران قابل دانلود است.

ماده 3 : خدمات قبل از خرید

بند 1 - سافت ایران قبل از خرید باید به مشتری خود اطلاعات دقیق در خصوص محصول ارائه دهد ، این اطلاعات در مرحله اول در توضیحات و تصاویر محصولات موجود است در مرحله دوم کاربر می تواند در قسمت ارتباط با ما با ثبت درخواست از جزییات محصول اطلاع دقیق بگیرد و یا در موارد خاص با تماس تلفنی این اطلاعات را کسب نماید .

بند 2 - توضیحات ارائه شده توسط سافت ایران باید با محصول نهایی مطابقت داشته باشد اگر موردی بر خلاف این بند یافت شد ، کاربر حق اعتراض از سافت ایران را دارد.

تبصره 1 : سافت ایران حق ارائه ندادن محصول یا خدمات به افرادی که واجد شرایط نیستند را دارد و کاربر حق هیچ گونه اعتراضی در این خصوص را ندارد .

بند 3 - اگر کاربر نیاز به محصول یا سرویسی دارد که ساخته نشده است باید توضیحات کامل از نیاز خود را در قسمت ارتباط با ما درج کند و سافت ایران وظیفه دارد توضیحات کاملی در خصوص محصولی که قصد ساخت برای کاربر دارد را به کاربر ارائه دهد .

بند 4 - اگر بعد از ارائه توضیحات و شروع عملیات ساخت نیاز کاربر تغییر کرد و یا درخواست کنسل کردن پروژه را داشت باید کاربر درخواست دهنده هزینه کارهای انجام شده تا آن مرحله از پروژه را پرداخت نماید .

ماده 4 : استرداد وجه و پس دادن محصول

بند 1- با توجه به این که اغلب محصولات سافت ایران به صورت فایل ارائه می گردد و امکان باز گردانی فایل و تعهد از جلوگیری از نشر فایل وجود ندارد ، لذا سافت ایران هم هیچ تعهدی در خصوص بازگشت وجه و پس گرفتن محصول فروخته شده ندارد .

بند 2- کاربر باید قبل از خرید از نیاز خود و از محصولی که قصد خرید آنرا دارد اطلاعات کامل ، کافی و دقیق داشته باشد .

بند 3- اگر در شرایط خاص با توافق قرار به برگشت دادن وجه تراکنش شد ، وجه باید 24 ساعت در سافت ایران به صورت بلوکه باقی بماند و بعد از گذشت 24 ساعت وجه به کاربر برگشت داده میشود.

ماده 5 : رفع مسئولیت

بند 1 - سافت ایران فقط در خصوص کاربران خود ( که در سایت عضو می باشد ) مسئول می باشد و کاربرانی که از نمایندگان سافت ایران خدمات گرفته اند و یا کاربرانی که محصولات غیر مجاز و کپی سافت ایران را استفاده می کنند هیچگونه حق در خصوص داشتن پشتیبانی و خدمات پس از فروش از سافت ایران ندارند .

بند 2 - سافت ایران برای جلوگیری از فروش های غیر مجاز محصولات خود حق ایجاد هرگونه محدودیت در محصولات را دارد.

بند 3 - سافت ایران هیچگونه تعهدی در خصوص  هک شدن ( یا هرگونه تخریب دیگر ) سایت و دیتابیس افرادی که از محصول کپی و غیر مجاز استفاده می کند ندارد .

بند 4 - خدمات ارائه شده در سایت هایی که از محصولات سافت ایران استفاده می کنند هیچگونه ارتباطی مدنی و حقوقی با سافت ایران ایجاد نمی کند.

بند 5 - لینک این قوانین در قسمت ثبت نام قرار گرفته است و به کاربران قبلی هم به صورت بایسته اطلاع رسانی میشود و از تاریخ درج قوانین لازم به اجرا می باشد .

بند 6 - خواندن این قوانین و ثبت نام به منزله بستن قرارداد مابین سافت ایران و کاربر ثبت نام کننده می باشد و اجرای تمام ماده ها و بندهای آن برای تمامی کاربران الزامی می باشد .

بند 7 - سافت ایران حق تغییر در این قوانین را در هر زمان دارد و موظف است بعد از تغییرات به نحو شایسته به کاربران اطلاع رسانی نماید.

بند 8 - سافت ایران هیچگونه تعهدی در خصوص ارائه سرویس مادام العمر ندارد و در صورت تعطیل شدن و از کار افتادن سایت تمامی لایسنس های ارائه شده نامحدود می گردد ولی هیچگونه خسارتی بابت نداشتن پشتیبانی ارائه نمی گردد.

بند 9 - هرگونه مورد که در این قوانین ثبت نشده است به صورت موردی و با توافق 2 طرف انجام  می گردد.
«تمامي فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است»