نرم افزار مدیریت کانون های هلال احمر

دسـته بنـدی   »  نرم‌افزار‌های کاربردی

نرم افزار مدیریت کانون های هلال احمر
  • Rating: (26)
  • 26\10\1392
  • 3149

۱۲,۰۰۰ تومان
غیر قابل فروش
نرم افزار ثبت نام و مديريت اعضا مخصوص کانون هاي دانشجويي
طبق بررسي ها و مطالعات انجام شده در دفاتر جمعيت هلال احمر و کانون ها وابسته به آن به اين نتيجه رسيديم که يکي از مشکلات عمده و زمانبر در جمعيت هلال احمر مبحث ثبت نام و مديريت اعضا است . به صورتي که عمده زمان مسئولين کانون ها و دفاتر صرف پيدا کردن پرونده هاي بايگاني شده مي شود .به همين دليل شرکت برنامه نويسي سافت ايران تصميم به ساخت نرم افزار گرفت تا اين مشکل قديمي را براي هميشه حل کند.
ورژن 1 نرم افزار از قسمت هاي زير تشکيل شده است :
الف)شما پس از نصب نرم افزار و اجرا آن يک صفحه همانند تصوير زير مشاهده مي کنيد . اين پنجره ،پنجره فعالسازي مي باشد . کليه نرم افزار هاي اين شرکت داراي اين پنجره مي باشد که در هنگام فعالسازي بايد مشخصات خريدار در پايگاه داده اين شرکت ثبت شود و اگر نرم افزار رايگان نباشد بايد براي گرفتن کد فعالسازي بهاي آنرا که حق الزحمه برنامه نويسان و هزينه هاي شرکت مي باشد را پرداخت نماييد . ثبت اطلاعات مشتري اين فرصت را به ما مي دهد که در هنگام خرابي و يا ساخت نسخه جديد به سرعت بتوانيم با مشتري هايمان تماس برقرار کنيم و آنها را از جديدترين اخبار شرکت مطلع سازيم . 

توجه : این نرم افزار با بعضی از نسخه های ویندوز مشکل دارد . لطفا قبل از خرید نسخه رایگان این محصول را دانلود کرده و بعد از تست های اولیه اقدام به خرید نمایید .
تـصـاویـر

محصولات مشابه


3 نـظـرات

پـاسـخ

موارد اجبـاری : نـام
نمایش داده نخواهد شـد موارد اجبـاری : ایـمیـل
: وب سـایـت
موارد اجبـاری : کد امنیتی
موارد اجبـاری : نـظــر


«تمامي فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است»